Tábornické kluby a kroužky pro děti na Praze 10 nabízí volná místa!

Ateliér ČTU sídlící nedaleko OC Eden na Praze 10 nabízí volná místa pro děti a mládež ve svém Klubu přežití v divočině, deskových her, řemeslného tvoření a také ve výtvarných kroužcích. 

Pondělky patří kroužku keramiky, kde se naučí práci s keramickou hlínou. Pro mladé dobrodruhy je klub přežití v divočině určitě skvělou volbou, neboť děti si osvojí spousta potřebných dovedností jako práci s mapou nebo poznávání rostlin, ale i základy zdravovědy. V úterý si dítka rozvíjí logiku, představivost i komunikační dovednosti díky klubu deskovek a karetních her. A ve čtvrtek si na své přijdou školáci, které zaujme buď kroužek kreativního a řemeslného tvoření nebo kroužek kresby a malby. 

Díky kroužkům vznikají nová přátelství, která si člověk odnese i do dospělosti. K utužování sousedských, ale hlavně přátelských vztahů jsme v uplynulém roce uspořádali několik sousedských setkání v Kazašské ulici, kde si všichni bez ohledu na věk mohli vyzkoušet všelijaké vyrábění. Na několik z těchto skvělých akcí nám ochotně přispěla i městská část Praha 10, za což bychom jí i touto cestou chtěli poděkovat. 

Tak co? Vybrali jste si nějaký klub či kroužek pro své dítko? Další informace najdete na www.atelier.tabornici.cz. Neváhejte a hlaste se! Navíc, kdo se včas přihlásí do klubu přežití v divočině, tak na poslední dubnový víkend může vyrazit na pořádnou výpravu do přírody, kde si všechno pořádné ozkouší!