Jihočeské Tábornické klubovnění se vyvedlo i letos

Poslední dubnová sobota přilákala ke klubovnám Jihočeské oblasti děti z nejrůznějších zdejších oddílů. Konalo se totiž historicky druhé Tábornické klubovnění. Po loňském pozitivním ohlasu se instruktoři a vedoucí i letos rozhodli spojit napříč oddíly své síly a připravit pro děti odpoledne plné stanovišť s úkoly.

Aktivity na stanovištích byly pestré – hry na procvičení paměti, tvoření z papíru, výroba placek s vlastními motivy nebo jezení jablka poslepu. Po splnění všech stanovišť se děti mohly těšit na opečené buřty. Odpoledne se završilo záludným kvízem, který všechny bavil a stal se hezkou tečkou za Klubovněním.

Další fotky ke zhlédnutí zde