Kontakty

Adresa

Česká tábornická unie, z.s.
Kazašská 1426/6
Praha 10 – Vršovice
101 00

IČO: 418056
DIČ: nejsme plátci DPH
číslo účtu: 280786369/0800

Další kontakty

Tel:272 730 289
Fax:272 730 292
E-maily:
Ústředí ČTU:ustredi@tabornici.cz
Porta: porta@tabornici.cz
Brána: brana@tabornici.cz
URL: http://www.ta­bornici.cz

Náčelník: František „Frank“ Vyhňák

sídlo: Nádražní 116/884, 702 00 Ostrava

Telefon: 603728373

E-mail: fran.vyhnak@volny.cz

 

Linky: web oblasti

Náčelník: Leoš Maxa

Svatoplukova 288
686 01, Uherské Hradiště

E-mail: soelaxam@tiscali.cz
Tel: 728 366 215

Linky:

TK Dakota Uh.Brod
TK KLETR Uh.Hradiště

Náčelník: Tomáš LEŠINGR

E-mail: CTU.Sumperk@seznam.cz

Nám. Jana Zajíce 9
787 01, Šumperk

Linky:

web oblasti
T. O. Kamarádi – Šumperk – Letní tábor LDT KamarádiLDT Smaragdový Osud
Porta – oblastní kolo Jesenické oblasti Šumperk
Rapotínská Samota – táborová základna
Muna 113 – táborová základna

Náčelník: Pavel Bouda

Mobil: 777 314 460

E-mail: nacelnik@ctu-jihoceska.cz

Linky:

web oblasti
Jihočeská  tábornická škola – Blatná

Náčelník oblasti: Jan Hochmann

Místonáčelník oblasti: Petr Hlaváč

Velká rada oblasti Jižní Morava
Údolní 222/5
602 00 Brno

tel.: 723316542
e-mail: vr@ctujm.cz

Linky:

web oblasti
T.K. Kamzíci Brno
T. K. TTO Zelené prérie – Brno
T. K. Rawen – Brno
T. O. Pod psí skálou – Brno
LOND – tábornický klub – Brankovice
T. K. O.K. Brno (Kulíšci) – Brno
T. K. Kompas – Brno
TK Delfín – Říčany u Brna

Náčelník: Ing. Mgr. Jakub Jura

Rejskova 13
Praha 2 – Vinohrady
120 00

E-mail: praha@tabornici.cz

Linky: web oblasti

Náčelník: Josef Dolejší

VR ČTU Severočeská oblast
Roman Adámek
Dobiášova 889
460 06 Liberec

Tel: 608 573 732 ( Josef Dolejší )

Mail: Josef.dolejsi1@gmail.com

Linky:
T.O. Severka
Osada ČTU Jizera – Liberec
T. O. Modrá legie – Ústí nad Labem
dětský T. K. Větrné skály – Ústí nad Labem
Porta – Severočeské oblastní kolo (Liberec)

Náčelník: Marian Jankulík

Politických vězňů 28
280 00, Kolín III

E-mail: mjankulik@gmail.com

Linky:
T. K. Sešlost
T. K. Arnika – Kolín
T. K. KOLT – Praha
T. K. Oregon – Kolín
T. K. Průzkumník – Kolín
Polabské oblastní kolo Trampské Porty – Kolín
Taneční skupina Desperado – Kolín a ČB

Náčelnice: Ivana Rychlá

Mobil: 731 188 979

E- mail: ivanka.rychla@centrum.cz

Kluby:
T.O.NAVAHO

T.O.Samota II
T.K. Zlaťáci Zaječov
T.K. Záskalák Liteň
T.K. Zálesák Liteň
T.K. Berounka Tetín
T.K. Stříbrný Vlček Rudná
T.K. Mary-M Kladno
Táborový oddíl Rudná
T.K. Osada Drnek

Náčelník: Miroslav Dragoun
Místonáčelníci: Mgr. Jana Pískle Lhotská a Vladimír Arnold
Hospodářka: Kateřina Zemanová
Revizorka: Blanka Bagheera Macháčková

Kateřina Zemanová
Akademika Heyrovského 4115
430 03, Chomutov

E-mail: velke.lucko@seznam.cz

Linky:
web oblasti
T. O. Bílý zajíc – Libochovice
Vodácký klub Š.RUM – Aš
oddíl Vlčí smečka – Klášterec nad Ohří
oddíl TAXODIUM – Chomutov
oddíl HUNKPAPA – Chomutov

Náčelník: Zdeněk Nohava

E-mail: z.nohava@tiscali.cz

Linky: web oblasti – Na stránkách jsou odkazy na kluby oblasti a akce, které oblast pořádá..
T.O. Vosí údolí
T.O. Thompsonovi vlci – Kostelec n. O.
T.O. Peklo – Polička
T.O. Grimovy doly Lukavice – Rychnov nad Kněžnou
Podorlické kolo Porty – Kostelec nad Orlicí – Kostelec nad Orlicí
T.K.Brďo – Týniště nad Orlicí

Náčelník: Ing. Bohumír Nový

Ing.Bohumír Nový
Dolní Bělá 31
331 52 Dolní Bělá

E-mail: bohumirnovy@seznam.cz
Mobil: 724 147 652

web oblasti