Šablony 2019 – jak postupujeme

Ústředí děkuje všem klubům a oblastem, které se ozvaly ohledně zájmu o  vzdělávání prostřednictvím šablon.

Situace se má nyní tak, že MŠMT posunulo termín podání žádosti z 31. července na 15. října. Máme tedy trochu více času vše promyslet a správně spočítat.

Co už jsme pro podání žádosti udělali:

1) založili jsme účet  na portálu MSMT a zaregistrovali naši žádost.

2) Místonáčelnice ČTU Lenka Fialková si zřídila elektronický podpis, který budeme  pro žádost potřebovat

3) Lenka rovněž byla na školení k podání žádosti. Dále studujeme všechny příslušné dokumenty a příručky a konzultujeme s organizacemi, které již žádost podaly.

4) Pravidelně se scházíme, postupně žádost vyplňujeme a zjišťujeme, co všechno budeme ještě potřebovat od vás ohledně zájmu o příslušné šablony.

5) založili jsme nový mail na google – tabornici.ustredi@gmail.com. Ten bude používán na komunikaci ohledně šablon a newsletteru. Pokud chcete ještě doplňovat tabulku ohledně šablon, tak byla přesunuta sem na disk, nový link je zde

https://drive.google.com/file/d/1qgKjz4KvN5zSK6O1CJC6sJqZeze9A2dA/view?usp=sharing

6) 14.9. 2019 se koná NR. Na ní bychom žádost šablon představili a řekli si, co je ještě potřeba zjistit/udělat.  NR se koná v rámci  Setkání v lesích, které pořádá jihočeská oblast. (na základně Rachačka). Ideální by bylo, pokud by se na setkání mohli dostavit nejenom členové NR, ale všichni, kdo jsou za oblasti/kluby zaangažovaní v šablonách, abychom vše mohli probrat osobně.

Krásné léto

Lenka Fialková

místonáčelnice ČTU